BLOG

Naslovna  //  Aktualne ponude  //  Dodatni popust na zamjenu zaslona Samsung mobilnog telefona

Dodatni popust na zamjenu zaslona Samsung mobilnog telefona

 

  Autor: / 17.01.2020

 
 

U PERIODU OD 21.01.2020 do 29.02.2020

Ulaskom u Novu godinu Smart Smart Servis odlučio je dodatno nagraditi korisnike svojih usluga i to dodatnim popustom na popravak zaslona Samsung mobilnih telefona.

U niže navedenoj tablici možete provjerite okvirnu cijenu popravka ekrana Samsung mobilnih telefona koji se nalaze na promociji.

ModelRedovita cijena zamjene ekranaPromotivna cijena zamjene ekrana
Samsung Galaxy S81580,001400,00
Samsung Galaxy S8+1605,001400,00
Samsung Galaxy S92000,001500,00
Samsung Galaxy S9+2065,001650,00
Samsung Galaxy S10e1500,001300,00
Samsung Galaxy S102000,001600,00
Samsung Galaxy S10+2200,001760,00
Samsung Galaxy Note81880,001500,00
Samsung Galaxy Note92150,001720,00
Samsung Galaxy Note102100,001750,00
Samsung Galaxy Note10+2400,001990,00
Samsung Galaxy A7990,00550,00
Samsung Galaxy A10610,00450,00
Samsung Galaxy A20590,00 450,00
Samsung Galaxy A30700,00600,00
Samsung Galaxy A40770,00650,00
Samsung Galaxy A50740,00600,00
Samsung Galaxy A70970,00830,00
Samsung Galaxy A80990,00800,00

Napomena:

Iznosi navedeni u rubrici “Promotivna cijena zamjene ekrana” odnose se isključivo za uređaje koji su osobno dostavljeni na naše servisne lokacije u Splitu, Ul. kralja Zvonimira 4 te u Zagrebu, Arena centar, Vice Vukova 6, (Samsung Experience Store).

Navedeni iznos se može razlikovati od finalne cijene ako se ustanove dodatni kvarovi ili oštećenja uređaja koja uključuju, ali ne ograničavaju, korištenje dodatne opreme koja nije proizvedena od strane Samsunga, oštećenja nastala prodorom vode ili tekućine, pregorene elektroničke komponente, ostala mehanička oštećenja.

* Promotivna cijena vrijedi za jednokratna plaćanja.

Za dodatne upite slobodno nas kontaktirajte nas putem kontakata navedenih na dnu stranice.

Uvjete i odredbe promocije molimo provjerite na linku.

 
 

U sklopu našeg servisnog poslovanja vrlo često dolaze nam upiti korisnika kako točno izgleda servis mobilno telefona, tableta ili pak TV uređaja.

Kako bi odgovorili na neka od tih pitanja odlučili smo napraviti seriju blogova koji će ukratko pokušati objasniti i dati odgovore na upravo ta pitanja.

Zbog sigurnosnih razloga, ali i pravila servisa molimo Vas da imate na umu sljedeće:

- Navedeni sadržaj objavljujemo isključivo u edukativne svrhe

- Molimo Vas da isto ne pokušavate učiniti kod kuće po principu uradi sam

- Dijelovi procesa neće biti u potpunosti prikazana

- Svi serijski i IMEI brojevi biti će zamućeni